zabezpieczenie ekranu

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.
Zabezpieczenia Ekranu Samsung to rodzaj szkła hartowanego, które dedykowane jest przede wszystkim smartfonom posiadającym bardzo wypukły ekran oraz mocno zaokrąglone krawędzie. Rozwiązanie to zapewnia wysokim poziom ochrony nowoczesnych urządzeń mobilnych. Szkło UV chroni przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami, nawet przez ostre przedmioty. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ochrony dla swojego wyświetlacza, to zdecydowanie najlepsza opcja, która zapewni ci kompleksowe zabezpieczenie ekranu twojego smartfonu.

Jakie zalety posiada szkło UV na telefon?

Do niewątpliwych zalet tego rodzaju zabezpieczenia ekranu należy fakt, iż szkło UV pokrywa całą powierzchnię wyświetlacza smartfonu (full glue), a nie jedynie jego część. Wyświetlacz pokryty jest od krawędzi do krawędzi, co gwarantuje pełną ochronę przed zarysowaniem czy pęknięciem. Co więcej, szkło UV na telefon po naklejeniu jest w pełni transparentne. Użytkownicy nie doświadczają problemów z ekranem dotykowym, telefon doskonale reaguje i odblokowuje się poprzez skanowanie linii papilarnych. Szkło UV charakteryzuje twardość na poziomie 9H oraz wysoka wytrzymałość w trakcie użytkowania. Po poprawnym naklejeniu szkło jest w stanie przetrwać na smartfonie wiele miesięcy, bez żadnych oznak zniszczenia. Usunięcie szkła z ekranu jest bezproblemowe, a produkt nie pozostawia na wyświetlaczu żadnych śladów.

Do jakich modeli smartfonów posiadamy szkła UV?

Nasza oferta szkła UV na telefon to profesjonalne akcesoria do zabezpieczania ekranu dedykowane przede wszystkim smartfonom firmy Samsung oraz Huawei. Posiadamy szkła do modeli Samsung Note, S8, S9 i S10 oraz Huawei P30. Jeżeli jesteś właścicielem urządzenia marki Apple lub Xiaomi, przygotowaliśmy dla ciebie duży wybór szkła hartowanego 5D. Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie.
Back to Top