Szkło Ceramiczna na telefon - kompleksowe zabezpieczenie ekranu smartfonu mójWORLD

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.
Folie ochronne na tablet i smartfon z naszej oferty zabezpieczą twoje urządzenie przed zarysowaniami oraz zabrudzeniami mogącymi pojawić się, gdy nosisz telefon w kieszeni spodni lub w torebce. Wykonane z wytrzymałych materiałów folie wyróżnia nie tylko wysoka trwałość, ale także transparentność, dzięki czemu są właściwie niewyczuwalne podczas codziennego korzystania z urządzeń multimedialnych.

Dobra ochrona w atrakcyjnej cenie

Niewątpliwym atutem folii ochronnej w porównaniu, chociażby ze szkłem UV na telefon jest z całą pewnością niższa cena. Warto jednak pamiętać, że folia chroni urządzenie przede wszystkim przed zarysowaniami, więc nie należy się spodziewać, że naklejenie folii zabezpieczy telefon przed upadkiem ze znacznej wysokości. Folie ochronne to rozwiązanie szczególnie dla właścicieli smartfonów i tabletów, którzy są ostrożni oraz dbają o posiadany sprzęt, nosząc go w dedykowanym mu etui.

Nasza oferta folii ochronnych na tablet i smartfon

W ofercie posiadamy folie ochronne na tablet i smartfon przystosowane do montażu na urządzeniach znanych marek, takich jak Apple, Samsung, Sony, Nokia, HTC oraz BlackBerry. Jeżeli jesteś posiadaczem iPada lub starszego modelu iPhone, nasza oferta jest właśnie dla ciebie. Nasze folie są wrażliwe na dotyk oraz bardzo łatwe w aplikacji (znakomicie przylegają do ekranu). Zabezpiecz swoje urządzenie przed brudem, kurzem oraz zarysowaniami. Wybierz jedną z folii z naszej oferty.
Back to Top