Szkło hartowane 5D na telefon - kompleksowe zabezpieczenie ekranu smartfonu mójWORLD

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.
Szkło hartowane 5D to najlepszy sposób na ochronę wyświetlacza smartfonu. Ekrany urządzeń mobilnych są bardzo często narażone na zarysowania oraz rozbicia w wyniku upadku. To najbardziej wrażliwa z części telefonu, którą najłatwiej uszkodzić. Aby zabezpieczyć się przed przykrymi niespodziankami, warto zaopatrzyć się w oferowane przez nas szkło hartowane 5D. Posiadamy akcesoria dedykowane wszystkim popularnym modelom smartfonów Apple, Samsung, Huawei oraz Xiaomi.

Czym charakteryzuje się szkło hartowane 5D?

Przed zakupem szkła zabezpieczającego ekran warto zapoznać się ze specyfikacją każdego z nich. Szkło hartowane 5D to model charakteryzujący się faktem, iż pokrywa cały obszar wyświetlacza, a nie jedynie ekran smartfonu. Posiada zaokrąglone brzegi, które idealnie dopasowują się do kształtu poszczególnych rodzajów smartfonów. Warstwa kleju mocującego szkło do telefonu znajduje się na całej powierzchni (full glue), co gwarantuje nie tylko najwyższy poziom trwałości, ale również pełną transparentność i brak problemów z ekranem dotykowym.

Do jakich modeli smartfonów posiadamy szkło hartowane 5D?

Naszym klientom oferujemy szkło hartowane 5D do wszystkich popularnych modeli smartfonów wyprodukowanych przez marki Apple, Samsung, Xiaomi oraz Huawei. Wśród naszych produktów można znaleźć m.in. szkło zabezpieczające do iPhone 6, 7, 11, iPhone X, Samsung Note, A8, A9, S8, S9, Xiaomi Redmi Note, Redmi 4, MI, Huawei P9, P10, P20, P30, Mate 10 i Mate 20. Jeżeli jesteś zainteresowany innymi formami zabezpieczenia ekranu to przypominamy, że w naszym sklepie znajdziesz również folie ochronne na tablet oraz szkła UV. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych produktów.
Back to Top