Uchwyt srebrny na telefon mójWORLD

Srebrny Uchwyt Samochodowy

Kompaktowy i stylowy uchwyt samochodowy z regulacją sprawi, że Twój smartfon w końcu znajdzie swoje miejsce w samochodzie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na bezpiecznej jeździe

";
Srebrny Uchwyt Samochodowy do kratki

Nie musisz już trzymać telefonu w ręku podczas jazdy. Srebrny Holder samochodowy to niezawodne urządzenie, które zajmie minimalną ilość miejsca w samochodzie, a przy tym jest lekkie i kompaktowe. Posiada regulowaną konstrukcję, dzięki czemu można go zaczepić na kratce wentylacyjnej pojazdu, co sprawia, że jest wygodny w użyciu podczas podróży samochodem.

Dodatkowe informacje:

 • Łatwy w regulacji, dotknij i zamknij
 • Dostosowany do smartfona z przekątną ekranu: 4 – 6,5 cala
 • Kolor: Srebrny
 • Same plusy Srebrnego Uchwytu Samochodowego

  Ciesz się jazdą bez frustracji związanej z niemożnością trzymania telefonu. Dzięki uniwersalnemu uchwytowi zamontowanemu między kratkami możesz wreszcie mieć obie ręce wolne podczas jazdy, mając pewność, że telefon pozostanie na swoim miejscu. Uchwyt na telefon może być używany do trzymania telefonu zarówno poziomo jak i pionowo.

  Dlaczego warto zaopatrzeć się w holder samochodowy?

  Swoboda korzystania z telefonu podczas jazdy wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących i innych użytkowników dróg. Uchwyt samochodowy ma na celu zapewnienie bezpieczniejszej opcji umieszczenia urządzenia - zapobiegając jego upuszczeniu lub rzuceniu, dając Ci spokój w podróży. Dzięki prostej, ale niezaprzeczalnie pomysłowej konstrukcji, holder samochodowy zapewnia wyjątkową stabilność, mocno zabezpieczając twoje urzadzenie przed upadkiem.

  ";
Więcej informacji
TypDo kratki wentylacyjnej
Functionxx
Wymiaryxx
Napisz własną recenzję
SprawdźUchwyt srebrny na telefon

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Uchwyt srebrny na telefon mójWORLD

19,99 zł