Uchwyt samochodowy, stabilny holder uniwersalny mójWORLD

Uniwersalny Uchwyt Samochodowy

Stabilny uchwyt nadaje się do każdego telefonu. Posiada regulowaną szerokość i długość oraz boczne przyciski, które rozszerzają tył uchwytu, aby dostosować go do różnych rozmiarów telefonów, automatycznie blokują urządzenie.

";
UNIWERSALNY UCHWYT NA TELEFON

Uniwersalny uchwyt na telefon posiada klips, który bezpiecznie blokuje urządzenie w miejscu i umożliwia regulację w pionie i poziomie. Uchwyt wykonany jest z solidnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, a piankowa powierzchnia, na której znajduje się telefon jest bezpieczna dla każdego typu urządzenia. Regulowana szerokość i długość sprawia, że nadaje się praktycznie do wszystkich telefonów. Boczne przyciski rozszerzają uchwyt, dzięki czemu nawet duże urządzenia z łatwością zmieszczą się w tym uniwersalnym uchwycie na telefon.

Dodatkowe informacje:

  • wykonany z tworzywa sztucznego
  • piankowe powierzchnie chroniące telefon
  • guzik automatycznego zacisku
  • regulacja pozioma oraz pionowa
  • mocowanie o szyby (przyssawka)

Same plusy Uniwersalnego Uchwytu na Telefon

UNIWERSALNY UCHWYT NA TELEFON daje Ci nowe możliwości trzymania telefonu w różnych pozycjach. Uchwyt ten można zamontować za pomocą przyssawki, która jest bardzo mocna i przytwierdza uchwyt do podłoża. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających długą żywotność i prawidłowe działanie. Produkt ten jest bardzo funkcjonalny, ponieważ posiada możliwość obrotu o 360 stopni zapewniając Ci każdą możliwą pozycję dla Twojego telefonu!

Dlaczego warto zaopatrzeć się w holder samochodowy?

Swoboda korzystania z telefonu podczas jazdy wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących i innych użytkowników dróg. Uchwyt samochodowy ma na celu zapewnienie bezpieczniejszej opcji umieszczenia urządzenia - zapobiegając jego upuszczeniu lub rzuceniu, dając Ci spokój w podróży. Dzięki prostej, ale niezaprzeczalnie pomysłowej konstrukcji, holder samochodowy zapewnia wyjątkową stabilność, mocno zabezpieczając twoje urzadzenie przed upadkiem.

";

Więcej informacji
Functionxx
Wymiaryxx
Napisz własną recenzję
SprawdźUchwyt samochodowy, stabilny holder uniwersalny

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Uchwyt samochodowy, stabilny holder uniwersalny mójWORLD

24,99 zł