Uchwyt Rowerowy Uniwersalny - Różowy mójWORLD

Uniwersalny Uchwyt Rowerowy- Różowy

Uniwersalny uchwyt rowerowy jest doskonałym dodatkiem do Twojej jazdy. Dzięki temu uchwytowi możesz łatwo przymocować swój smartfon do kierownicy, korzystając z opcji montażu w pozycji pionowej lub poziomej.

";
Uchwyt Rowerowy Uniwersalny- Różowy

Umieść swój telefon w uniwersalnym uchwycie dla rowerzystów i zachowaj jego widoczność podczas jazdy. Nasz uchwyt mocuje się do kierownicy, zapewniając łatwy dostęp, niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze jedną ręką, czy korzystasz z nawigacji GPS. Regulowana funkcja pozwala na zabezpieczenie urządzeń o różnych rozmiarach o przekątnej od 3,5" do 7". Gdy nie jest używany, ten uniwersalny uchwyt może służyć jako wygodna podstawka do oglądania filmów.

Dodatkowe informacje:

 • Z tyłu uchwytu znajdują się pokrętła do regulacji wielkości smartfona oraz ustawienia telefonu w dowolnej pozycji.
 • Zacisk montowania posiada gumową owijkę dzięki czemu uchwyt nie ślizga się.
 • Same plusy Uniwersalnego Uchwytu na Telefon

  Przytrzymaj swój telefon podczas jazdy dzięki uniwersalnemu uchwytowi na telefon. Ten uchwyt rowerowy pozwala na bezpieczne trzymanie urządzenia podczas jazdy rowerem bez obawy, że spadnie ono z drogi lub odbije się na nierównej powierzchni. Elastyczna konstrukcja pozwala na wybór pozycji - pionowej lub poziomej - dla optymalnego ułożenia urządzenia.

  Dlaczego warto zaopatrzeć się w holder rowerowy?

  Swoboda korzystania z telefonu podczas jazdy wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących i innych użytkowników dróg. Uchwyt rowerowy ma na celu zapewnienie bezpieczniejszej opcji umieszczenia urządzenia - zapobiegając jego upuszczeniu lub rzuceniu, dając Ci spokój w podróży. Dzięki prostej, ale niezaprzeczalnie pomysłowej konstrukcji, holder rowerowyzapewnia wyjątkową stabilność, mocno zabezpieczając twoje urzadzenie przed upadkiem.

  ";

  Więcej informacji
  TypRowerowy do ramy
  Functionxx
  Wymiaryxx
  Napisz własną recenzję
  SprawdźUchwyt Rowerowy Uniwersalny - Różowy

  No Other Seller Selling this Product

  Write your content here...
  Back to Top

  Uchwyt Rowerowy Uniwersalny - Różowy mójWORLD

  24,99 zł