Słuchawki Typ-C mójWORLD

Kolorowe Słuchawki Typ-C

Eleganckie słuchawki, zapakowane w estetyczne pudełko wielokrotnego użytku z możliwości nawinięcia. Dzięki czemu Twoje słuchawki nie będą poplątane.

Kolorowe Słuchawki Typ-C

Zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych kształtów małżowiny i nie wypadały z ucha. Słuchawki douszne posiadają wbudowany pilot, który umożliwia regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki oraz obieranie i kończenie połączeń za pomocą jednego kliknięcia.

Dane techniczne:

 • Ergonomiczny kształt
 • Złacze mini jack 3 mm
 • Łączność: przewodowa
 • Typ: dokanałowe
 • Stan: nowe
 • Same plusy Słuchwek do telefonu:

  Słuchawki umożliwiają także słuchanie muzyki na urządzeniach posiadających wejście Typ-C, tj.: Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Realme, Motorola, Samsung.

  Natomiast przycisk głośności oraz mikrofon mogą nie działać ze wszystkimi markami.

  Dlaczego warto zaopatrzeć się w słuchawki do telefonu?

  Słuchawki do telefonu są towarzyszem naszego codziennego życia. W dzisiejszych czasach nie jest niczym niezwykłym zobaczyć ludzi idących ulicą ze swoim smartfonem trzymanym przez podłączone słuchawki. Gdy założysz taką słuchawkową osłonę w autobusie lub pociągu, przechodnie zapewne będą się zastanawiać, jaka melodia przykuła Twoją uwagę! Słuchawki mogą uczynić nasz telefon komórkowy bardziej przyjemnym i stworzyć więcej komfortu, gdy są używane jako wszechinicjatywne odtwarzacze audio w domu lub pracy.

  Więcej informacji
  Functionxx
  Wymiaryxx
  Napisz własną recenzję
  SprawdźSłuchawki Typ-C

  No Other Seller Selling this Product

  Write your content here...
  Back to Top

  Słuchawki Typ-C mójWORLD

  19,99 zł