Ładowarka Macbook - Ładowarki - Ładowarki i kable mójWORLD

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.
Jeżeli twoja oryginalna, dołączona przez producenta do kupionego urządzenia, ładowarka MacBook przestała działać, powinieneś skorzystać z naszej oferty wysokiej jakości zamienników. Posiadamy modele ładowarek o różnej mocy, abyś bez problemów mógł dopasować sprzęt do posiadanego przez siebie MacBooka.

W jaki sposób wybrać właściwą ładowarkę MacBook?

Ładowarki MacBook występują w wielu wariantach, które różnią się pomiędzy sobą zakresem mocy. Wybór mocy zasilacza zależny jest od posiadanego sprzętu firmy Apple. Bardzo ważne jest, aby właściwie dobrać ładowarkę, ponieważ niestosowanie się do zaleceń producenta może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji, a w tym nawet do zniszczenia komputera. Do nowych MacBooków, wyprodukowanych po 2015 roku, używane są zasilacze z końcówką USB-C Apple, natomiast starsze modele z lat 2006-2015 ładowane są przy pomocy zasilaczy ze złączem MagSafe. Najważniejszym aspektem w kwestii doboru ładowarki MacBook jest fakt, iż moc kupionego urządzenia zamiennego musi być taka sama jak moc ładowarki dołączonej przez producenta. Kupno zasilacza o niższej mocy sprawi, że do komputera nie będzie dostarczana wystarczająca ilość energii.

Ładowarki MacBook z oferty naszego sklepu

Nasza oferta to ładowarki MacBook dostosowane zarówno do starszych, jak i najnowszych modeli komputerów Apple. Klienci mogą wybierać pomiędzy urządzeniami o mocy od 45 do 85W. Zasilacze wyglądają niemal tak samo, jak oryginały. Ich działanie opiera się na tych samych podzespołach, co sprzętu amerykańskiej marki. Zapewnij swojemu MacBookowi bezproblemowe i szybkie ładowanie. Kup jedną z ładowarek z naszej oferty. Klientom poszukującym pozostałych akcesoriów do urządzeń marki Apple przypominamy, że w naszym sklepie mogą oni dostać m.in. stacje dokujące iPhone, kable zasilające oraz duży wybór etui i pokrowców. Zapraszamy na zakupy.
Back to Top