Ładowarka samochodowa ze zwijanym kablem - Strongest mójWORLD

Ładowarka samochodowa Stronggest z kablem MicroUSB

Ładowarka samochodowa. Ładowarka wykonana z tworzywa sztucznego i elementów aluminiowych. W komplecie kabel MicroUSB o napięciu 2,1A. Posiada wbudowany bębenek, dzięki któremu możesz błyskawicznie zwinąć i rozwinąć kabel. Przewód nie plącze się w samochodzie i nie utrudnia prowadzenia pojazdu.

Ładowarka samochodowa z kablem MicroUSB

Elegancka, stylowo zaprojektowana ładowarka samochodowa od firmy Stronggest oferuje niezawodne ładowanie w czasie podróży. Ta najwyższej jakości ładowarka jest wykonana z trwałych materiałów z zaawansowaną technologią, która zapewnia szybkie ładowanie bez przegrzania. Ładowarka w zestawie zawiera kabel MicroUSB, który możesz podłączony do telefonu lub tabletu oraz adapter na łącze Apple (tzw. Apple ligthning).

Cztery rzeczy, które powinieneś wiedzieć:

 • Utrzymuje stałą temperaturę - nie musisz się martwić o przegrzanie podczas podróży
 • Posiada Adapter na łącze lightning
 • Zawiera wygodny kabel MicroUSB
 • Zbudowana z wytrzymałych materiałów
 • Same plusy Ładowarki samochodowej MicroUSB

  Lekka, wytrzymała ładowarka samochodowa 2.1A z portem USB jest łatwa w użyciu i zajmuje niewiele miejsca. Dzięki kablowi ze złączem MicroUSB, możesz podłączyć swoje urządzenie w każdej chwili jadąc samochodem.

  Dlaczego warto zaopatrzeć się w ładowarkę samochodową do smartfona?

  Urządzenie mobilne wyposażone są w pojemne baterie, które także potzrebują ładowania. Ładowarka jest niezbędnym akcesorium dla telefonów i innych urządzeń zasilanych prądem. Wystarczy podłączyć jeden koniec do gniazdka elektrycznego,a drugi do urządzenia za pomocą wbudowanego kabla lub kabla dołączonego do zestawu. Nie ważne czy posiadasz urządzenie z wejściem microUSB, Typ-C lub lightning. Jeżeli zdarzy Ci się zgubić ładowarkę, którą otrzymałeś w zestawie z urządzeniem- nie martw się! W naszej ofercie znajdziesz duży wybór ładowarek sieciowych jak i samochodowych.

  Więcej informacji
  TypSamochodowa micro Adapter lightning
  Functionxx
  Wymiaryxx
  Napisz własną recenzję
  SprawdźŁadowarka samochodowa ze zwijanym kablem - Strongest

  No Other Seller Selling this Product

  Write your content here...
  Back to Top

  Ładowarka samochodowa ze zwijanym kablem - Strongest mójWORLD

  27,99 zł