Kabel Pleciony 2 metry micro USB - Różowy mójWORLD

Kabel Micro USB- Różowy

Kabel Micro USB o długości 1,2 m, który idealnie nadaje się do podłączenia smartfona i innych urządzeń do komputera. Stylowy design zostanie doceniony przez wielu klientów! Zdobądź go już dziś w świetnej cenie!

";
Kabel Micro USB- Różowy

Kabel posiada eleganckie i wytrzymałe wtyczki odporne na ścieranie i utlenianie. Nawet po wielu podłączeniach wciąż będą gładko i pewnie wpinać się do portów. Najbardziej newralgiczny punkt każdego kabla – łączenie przewodu z wtyczką, zostało dodatkowo wzmocnione. Kabel również dba o telefon i baterię. Wykorzystując ulepszoną technologię inteligentnego ładowania, zapobiega przeładowaniu smartfona, zapewnia stabilny prąd i pomaga przedłużyć żywotność baterii. Swobodnie korzystaj z urządzenia podczas ładowania, bez obawy o jego uszkodzenie. Kabel wykonany jest z grubego plecionego oplotu.

Dodatkowe informacje:

 • Kabel wspiera szybkie ładowanie do 2.4A
 • Długość kabla: 2m
 • Przewód został umieszczony w mocnym, plecionym oplocie
 • Zapobiega przeładowaniu smartfona, zapewnia stabilny prąd i pomaga przedłużyć żywotność baterii
 • Zakup kabla zapewnia pełną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, LG, Sony, Motorola wykorzystującymi złącze Micro USB

  Same plusy kabla USB.

  Już nigdy nie zostaniesz bez ładowania. Kabel Micro USB jest niezbędnym akcesorium w podróży, umożliwiając ładowanie telefonu komórkowego, laptopa lub innego urządzenia, które posiada port Micro USB. Jest lekki i przenośny, więc z łatwością zmieści się w torbie, nie zajmując zbyt wiele miejsca.

  Dlaczego warto zaopatrzeć się w kabel USB?

  Port USB to standardowe wyposażenie niemal każdego urządzenia elektronicznego – telefonu, smartfonu, tabletu czy laptopa. Standard Micro USB jest obecnie bardzo powszechny i coraz częściej wypiera tradycyjne rozwiązania używane w kablach micro USB, czyli wersje USB 2.0 i USB 3.0. Szczególnie widoczne jest to na rynku smartfonów. Najnowsze modele wyposażone są już niemal wyłącznie w wejścia typu C. Dużą zaletą tego typu złącza jest jego uniwersalność i możliwość szybkiego przesyłania danych. W zależności od obsługi standardów, za pomocą Micro USB można przesyłać również dźwięk i obraz, a także ładować urządzenia, nie tylko smartfony, ale też laptopy.

  ";
Więcej informacji
TypMicro-USB
Functionxx
Wymiaryxx
Napisz własną recenzję
SprawdźKabel Pleciony 2 metry micro USB - Różowy

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Kabel Pleciony 2 metry micro USB - Różowy mójWORLD

19,99 zł