Kabel Hi-tensile micro USB mójWORLD

Kabel Micro USB

Kabel micro USB o długości 1,2 m, który idealnie nadaje się do podłączenia smartfona i innych urządzeń do komputera. Stylowy design zostanie doceniony przez wielu klientów! Zdobądź go już dziś w świetnej cenie!

Kabel Micro USB

Kabel posiada eleganckie i wytrzymałe wtyczki odporne na ścieranie i utlenianie. Nawet po wielu podłączeniach wciąż będą gładko i pewnie wpinać się do portów. Najbardziej newralgiczny punkt każdego kabla – łączenie przewodu z wtyczką, zostało dodatkowo wzmocnione. Kabel również dba o telefon i baterię. Wykorzystując ulepszoną technologię inteligentnego ładowania, zapobiega przeładowaniu smartfona, zapewnia stabilny prąd i pomaga przedłużyć żywotność baterii. Swobodnie korzystaj z urządzenia podczas ładowania, bez obawy o jego uszkodzenie.

Dodatkowe informacje:

 • Kabel wspiera szybkie ładowanie do 2.4A
 • Długość kabla: 1,2 m
 • Przewód został umieszczony w mocnym, materiałowym oplocie
 • Zapobiega przeładowaniu smartfona, zapewnia stabilny prąd i pomaga przedłużyć żywotnośćbaterii
 • Zakup kabla zapewnia pełną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, LG, Sony, Motorola wykorzystującymi złącze micro USB
 • Same plusy kabla USB.

  Już nigdy nie zostaniesz bez ładowania. Kabel micro-USB jest niezbędnym akcesorium w podróży, umożliwiając ładowanie telefonu komórkowego, odtwarzacza MP3 lub innego urządzenia, które posiada port micro-USB. Jest lekki i przenośny, więc z łatwością zmieści się w torbie, nie zajmując zbyt wiele miejsca.

  Dlaczego warto zaopatrzeć się w kabel USB?

  Bezpieczeństwo i wygoda, wszystko w jednym kablu. Kabel USB zapewnia wygodny sposób na szybkie przesyłanie danych pomiędzy komputerami i urządzeniami takimi jak zewnętrzny dysk twardy, drukarka, mysz czy głośnik. Oferuje również łatwe w użyciu złącze synchronizacyjne, które umożliwia synchronizację urządzeń przenośnych z komputerem lub telefonem.

  Więcej informacji
  TypHi-tensile
  Functionxx
  Wymiaryxx
  Napisz własną recenzję
  SprawdźKabel Hi-tensile micro USB

  No Other Seller Selling this Product

  Write your content here...
  Back to Top

  Kabel Hi-tensile micro USB mójWORLD

  19,99 zł