Holder rowerowy wodoodporny mójWORLD

Wodoodporny Uchwyt Rowerowy

Wodoodporne etui rowerowe to doskonały sposób na ochronę telefonu podczas ekstremalnych wypraw rowerowych, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do urządzenia.

";
Wodoodporny Uchwyt Rowerowy

Elegancki i stylowy, wodoodporny uchwyt na telefon jest wykonany z wytrzymałego i lekkiego plastiku, który jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać w różnych warunkach. Może być montowany na rowerach, motocyklach z łatwością bez dodatkowego ciężaru lub nieporęczności. Etui zamykane jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu telefon nie wypadnie z niego podczas jazdy - nawet w trudnym terenie! Wewnątrz znajdują się specjalne wypełniacze, które gwarantują stabilność urządzenia i doskonałe przyleganie do przedniej folii, dzięki czemu można łatwo korzystać ze smartfona w środku, bez konieczności wyjmowania urządzenia z tego uchwytu.

Dodatkowe informacje:

  • Pokrowiec nie sprawa problemu z użytkowaniem go przez okno foliowe.
  • Spokojnie mieści telefon do 6′ przekątnej ekranu.
  • Z tyłu pokrowca znajduje się solidny zaczep, który łatwo dostosujesz do średnicy ramy roweru.

Same plusy Wodoodpornego Uchwytu na Telefon

Ten wodoodporny uchwyt na telefon zapewnia ochronę przed wodą, piaskiem, brudem i upadkami. Etui posiada wypełnienie, dzięki któremu Twój telefon jest umieszczony idealnie dotykając folii obudowy. Posiada również osłonę ekranu na szorstkie powierzchnie, aby uniknąć zadrapań.

Dlaczego warto zaopatrzeć się w holder rowerowy?

Swoboda korzystania z telefonu podczas jazdy wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących i innych użytkowników dróg. Uchwyt rowerowy ma na celu zapewnienie bezpieczniejszej opcji umieszczenia urządzenia - zapobiegając jego upuszczeniu lub rzuceniu, dając Ci spokój w podróży. Dzięki prostej, ale niezaprzeczalnie pomysłowej konstrukcji, holder rowerowyzapewnia wyjątkową stabilność, mocno zabezpieczając twoje urzadzenie przed upadkiem.

";
Więcej informacji
TypRowerowy do ramy
Functionxx
Wymiaryxx
Napisz własną recenzję
SprawdźHolder rowerowy wodoodporny

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Holder rowerowy wodoodporny mójWORLD

24,99 zł