Holder magnetyczny do kratki mójWORLD

Uniwersalny Holder Magnetyczny do Kratki

Kompaktowy i stylowy uchwyt samochodowy z antypoślizgowym materiałem i możliwością obrotu o 360 stopni sprawi, że Twój smartfon w końcu znajdzie swoje miejsce w samochodzie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na bezpiecznej jeździe

";
Holder Magnetyczny

Holder Magnetyczny montowany do kratki wentylacyjnej jest po to, abyś nie musiał trzymać telefonu w ręku i dać odpocząć oczom podczas długich podróży. Posiada również wysuwaną podstawkę dla bardziej stabilnego podparcia Twojego urządzenia, umożliwiając korzystanie z aplikacji nawigacyjnych bez konieczności trzymania go w dłoni. Tylną część można obracać o 360 stopni, dzięki czemu uchwyt pasuje do każdego rodzaju i rozmiaru kratki.

  • W zestawie: 2-wie płytki magnetyczne do telefonu

Same plusy Magnetycznego Holderu Do Kratki:

Magnetyczny Holder Do Kratki to najlepszy uchwyt dla osób, które są zawsze w ruchu. Mocne magnesy pozwalają na korzystanie ze smartfona w dowolnej pozycji podczas jazdy, nie zasłaniając żadnych bocznych przycisków czy portów. Dzięki temu to akcesorium jest idealne dla każdego!

Dlaczego warto zaopatrzeć się w holder samochodowy?

Swoboda korzystania z telefonu podczas jazdy wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących i innych użytkowników dróg. Uchwyt samochodowy ma na celu zapewnienie bezpieczniejszej opcji umieszczenia urządzenia - zapobiegając jego upuszczeniu lub rzuceniu, dając Ci spokój w podróży. Dzięki prostej, ale niezaprzeczalnie pomysłowej konstrukcji, holder samochodowy zapewnia wyjątkową stabilność, mocno zabezpieczając twoje urzadzenie przed upadkiem.

";
Więcej informacji
TypDo kratki wentylacyjnej
Functionxx
Wymiaryxx
Napisz własną recenzję
SprawdźHolder magnetyczny do kratki

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Holder magnetyczny do kratki mójWORLD

19,99 zł