Holder magnetyczny do kratki mójWORLD

W magazynie
SKU
HOLDER01
Porównaj
19,99 zł
Uniwersalny Holder Magnetyczny do Kratki

Kompaktowy i stylowy uchwyt samochodowy z antypoślizgowym materiałem i możliwością obrotu o 360 stopni sprawi, że Twój smartfon w końcu znajdzie swoje miejsce w samochodzie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na bezpiecznej jeździe

";
Holder Magnetyczny

Holder Magnetyczny montowany do kratki wentylacyjnej jest po to, abyś nie musiał trzymać telefonu w ręku i dać odpocząć oczom podczas długich podróży. Posiada również wysuwaną podstawkę dla bardziej stabilnego podparcia Twojego urządzenia, umożliwiając korzystanie z aplikacji nawigacyjnych bez konieczności trzymania go w dłoni. Tylną część można obracać o 360 stopni, dzięki czemu uchwyt pasuje do każdego rodzaju i rozmiaru kratki.

  • W zestawie: 2-wie płytki magnetyczne do telefonu

Same plusy Magnetycznego Holderu Do Kratki:

Magnetyczny Holder Do Kratki to najlepszy uchwyt dla osób, które są zawsze w ruchu. Mocne magnesy pozwalają na korzystanie ze smartfona w dowolnej pozycji podczas jazdy, nie zasłaniając żadnych bocznych przycisków czy portów. Dzięki temu to akcesorium jest idealne dla każdego!

Dlaczego warto zaopatrzeć się w holder samochodowy?

Swoboda korzystania z telefonu podczas jazdy wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących i innych użytkowników dróg. Uchwyt samochodowy ma na celu zapewnienie bezpieczniejszej opcji umieszczenia urządzenia - zapobiegając jego upuszczeniu lub rzuceniu, dając Ci spokój w podróży. Dzięki prostej, ale niezaprzeczalnie pomysłowej konstrukcji, holder samochodowy zapewnia wyjątkową stabilność, mocno zabezpieczając twoje urzadzenie przed upadkiem.

";
Więcej informacji
TypDo kratki wentylacyjnej
Functionxx
Wymiaryxx
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Holder magnetyczny do kratki

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Holder magnetyczny do kratki mójWORLD

19,99 zł