Etui Rainbow Series na Huawei P20 Lite 2019 Pąk rózy – Mojworld.pl mójWORLD

W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
RA-P20LITE2019-A216
Dodaj do porównania
As low as 34,99 zł
Rainbow Series Pąk rózy to szklane etui na Huawei P20 Lite 2019, które zachwyca zarówno ponadprzeciętnym designem, jak i wysoką trwałością. Pokrowiec ten jest idealnie dostosowany do telefonu. Skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Wśród ponad 500 różnych wzorów do nadruku dostępnych w naszej ofercie. Rainbow Series na Huawei P20 Lite 2019 to w 100% polski produkt.

Etui ze szkła hartowanego z efektem luminescencyjnym

Rainbow Series Pąk rózy pokrowiec wykonany ze hartowanego szkła o grubości 2,5mm. Wyróżnia się dużą odpornością na zarysowania oraz wysoką trwałością nadruku. Dlatego też długo będziesz się cieszył swoją nową obudową.

Podczas produkcji zastosowana została najnowsza technologia wycinania szkła, dzięki której jest idealnie dopasowane do kształtu Twojego Huawei P20 Lite 2019.

RAINBOW GLASS EFEKT - To niesamowity efekt luminescencyjny powstały w momencie, gdy światło pada na gładką powierzchnię naszej szklanej obudowy Rainbow.

Tworząc wybuch kolorów pryzmatu, który nadaje naszej obudowie niesowity efekt tęczy. Szklane etui zapewnia pełen komfort z użytkowania telefonu pod względem funkcjonalnym. Pozwala też cieszyć się jego eleganckim wyglądem.

Szklane etui zapewnia pełen komfort z użytkowania telefonu pod względem funkcjonalnym. Pozwala też cieszyć się jego eleganckim wyglądem.

Etui z antypoślizgową ramką typu shockproof

Pokrowiec posiada zakryte przyciski oraz wszystkie niezbędne wycięcia na porty ładowania i aparat. Dzięki czemu jest w pełni funkcjonalne.

Jest to etui z ramką typu shockproof, która chroni ranty telefonu. W pełni zabezpiecza go przed wstrząsem podczas upadku z wysokości.

Dużą zaletą jest też unikalny, innowacyjny ulepszony antypoślizgowy środek pokrowca. Obudowa posiada również rant ochronny wystający delikatnie ponad krawędź wyświetlacza.

Oferujemy 11 kolorów ramek do wyboru (czarny, granatowy, czerwony, jasno czerwony, pomarańczowy, żółty, różowy, szary, fioletowy, matcha zielona, zieleń wojskowa). Dzięki czemu etui na telefon Huawei P20 Lite 2019będzie wyglądało unikatowo.

Wystarczy tak niewiele, żeby zyskać tak dużo :)

Więcej informacji
ModelP20 Lite 2019
DesignPąk rózy
WzorPąk rózy
TypPlecki
FunctionOchronna i wizualna
RantZachodzi na ekran
ButtonsZakryte
MateriałSzkło hartowane i TPU
Wymiary18 × 8 × 2 cm
Motywkwiaty
Napisz własną recenzję
SprawdźEtui Rainbow Series na Huawei P20 Lite 2019 Pąk rózy

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Etui Rainbow Series na Huawei P20 Lite 2019 Pąk rózy – Mojworld.pl mójWORLD

As low as 34,99 zł