Etui Crystal TPU do Xiaomi Mi 9T Miłość to miłość mójWORLD

Etui Crystal na Xiaomi Mi 9T

Crystal Case Miłość to Miłość to pokrowiec z tworzywa TPU na Xiaomi Mi 9T , które zachwyca zarówno ponadprzeciętnym designem, jak i wysoką trwałością.Pokrowiec ten jest idealnie dostosowany do telefonu. Skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Wśród ponad 500 różnych wzorów do nadruku dostępnych w naszej ofercie. Crystal Case na Xiaomi Mi 9T to w 100% polski produkt.

Etui Crystal na Xiaomi Mi 9T

Crystal Case Miłość to Miłość to pokrowiec wykonany z tworzywa TPU o strukturze diamentu. Podczas produkcji zastosowana została najnowsza technologia wycinania tworzywa, dzięki której jest idealnie dopasowane do kształtu Twojego Xiaomi Mi 9T. Crystal Case zapewnia pełen komfort z użytkowania telefonu pod względem funkcjonalnym. Pozwala też cieszyć się jego eleganckim wyglądem

Etui z antypoślizgową ramką typu shockproof.

Pokrowiec posiada zakryte przyciski oraz wszystkie niezbędne wycięcia na porty ładowania i aparat. Dzięki czemu jest w pełni funkcjonalne. Jest to etui z ramką typu shockproof, która chroni ranty telefonu. W pełni zabezpiecza go przed wstrząsem podczas upadku z wysokości. Dużą zaletą jest też unikalny, innowacyjny ulepszony antypoślizgowy środek pokrowca. Obudowa posiada również rant ochronny wystający delikatnie ponad krawędź wyświetlacza.

Oferujemy ramki tylko w kolorze czarnym. Dzięki czemu etui na telefon Xiaomi Mi 9T będzie wyglądało unikatowo. Wystarczy tak niewiele, żeby zyskać tak dużo :)

Same plusy pokrowca z serii Crystal Case.

Każde etui chroni tył jak i boki urządzenia. Case jest idealnie dopasowany do modelu, który posiadasz- oznacza to, że pokrowiec jest nie tylko dopasowny wymiarowo ale również zawiera wszytkie niezbęde wycięcia na apart i porty. Wzót jest twały i nieścieralny dzięki nadruku pod szkłem, co gwarantuje mu estetyczny wygląd nawet po długim czasie użytkowania.

Dlaczego warto zaopatrzeć się w case na smartfon?

Telefony komórkowe odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, to dodatkowo zachwyca również stylowym i modnym wyglądem. Delikatną obudowę bardzo łatwo jest jednak zarysować podczas codziennego korzystania. Aby nie narażać się na tego rodzaju niespodzianki w trakcie noszenia telefonu w kieszeni lub torebce warto od razu zainwestować w dedykowane mu etui. Ten drobny gadżet bardzo często okazuje się nieoceniony. To pewność ochrony nie tylko przed zarysowaniami, ale również upadkami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Więcej informacji
KolorCzarne
ModelMi 9T
DesignMiłość to miłość
WzorMiłość to Miłość
TypPlecki
FunctionOchronna
RantZachodzi na ekran
ButtonsZakryte
MateriałMateriał TPU i Szkło Hartowane
Wymiary18x 8 x 2 cm
Motywnatra
Napisz własną recenzję
SprawdźEtui Crystal Case na telefon Xiaomi Mi 9T Miłość to Miłość

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Etui Crystal TPU do Xiaomi Mi 9T Miłość to miłość mójWORLD

34,99 zł