Etui Crystal TPU do Xiaomi Mi 9 Zamek i księżyc mójWORLD

Etui Crystal na Xiaomi Mi 9

Crystal Case Zamek i księżyc to pokrowiec z tworzywa TPU na Xiaomi Mi 9 , które zachwyca zarówno ponadprzeciętnym designem, jak i wysoką trwałością.Pokrowiec ten jest idealnie dostosowany do telefonu. Skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Wśród ponad 500 różnych wzorów do nadruku dostępnych w naszej ofercie. Crystal Case na Xiaomi Mi 9 to w 100% polski produkt.

Etui Crystal na Xiaomi Mi 9

Crystal Case Zamek i księżyc to pokrowiec wykonany z tworzywa TPU o strukturze diamentu. Podczas produkcji zastosowana została najnowsza technologia wycinania tworzywa, dzięki której jest idealnie dopasowane do kształtu Twojego Xiaomi Mi 9. Crystal Case zapewnia pełen komfort z użytkowania telefonu pod względem funkcjonalnym. Pozwala też cieszyć się jego eleganckim wyglądem

Etui z antypoślizgową ramką typu shockproof.

Pokrowiec posiada zakryte przyciski oraz wszystkie niezbędne wycięcia na porty ładowania i aparat. Dzięki czemu jest w pełni funkcjonalne. Jest to etui z ramką typu shockproof, która chroni ranty telefonu. W pełni zabezpiecza go przed wstrząsem podczas upadku z wysokości. Dużą zaletą jest też unikalny, innowacyjny ulepszony antypoślizgowy środek pokrowca. Obudowa posiada również rant ochronny wystający delikatnie ponad krawędź wyświetlacza.

Oferujemy ramki tylko w kolorze czarnym. Dzięki czemu etui na telefon Xiaomi Mi 9 będzie wyglądało unikatowo. Wystarczy tak niewiele, żeby zyskać tak dużo :)

Same plusy pokrowca z serii Crystal Case.

Każde etui chroni tył jak i boki urządzenia. Case jest idealnie dopasowany do modelu, który posiadasz- oznacza to, że pokrowiec jest nie tylko dopasowny wymiarowo ale również zawiera wszytkie niezbęde wycięcia na apart i porty. Wzót jest twały i nieścieralny dzięki nadruku pod szkłem, co gwarantuje mu estetyczny wygląd nawet po długim czasie użytkowania.

Dlaczego warto zaopatrzeć się w case na smartfon?

Telefony komórkowe odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, to dodatkowo zachwyca również stylowym i modnym wyglądem. Delikatną obudowę bardzo łatwo jest jednak zarysować podczas codziennego korzystania. Aby nie narażać się na tego rodzaju niespodzianki w trakcie noszenia telefonu w kieszeni lub torebce warto od razu zainwestować w dedykowane mu etui. Ten drobny gadżet bardzo często okazuje się nieoceniony. To pewność ochrony nie tylko przed zarysowaniami, ale również upadkami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Więcej informacji
KolorCzarne
ModelMi 9
DesignZamek i księżyc
WzorZamek i księżyc
TypPlecki
FunctionOchronna
RantZachodzi na ekran
ButtonsZakryte
MateriałMateriał TPU i Szkło Hartowane
Wymiary18x 8 x 2 cm
Motywkrajobraz
Napisz własną recenzję
SprawdźEtui Crystal Case na telefon Xiaomi Mi 9 Zamek i księżyc

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Etui Crystal TPU do Xiaomi Mi 9 Zamek i księżyc mójWORLD

34,99 zł