Car vent holder Yesido mójWORLD

39,99 zł
W magazynie
SKU
HSL-FC03904

Akceptujemy płatności:

check Wysyłka w ciągu 3 dni 1 godz. (136 szt. w magazynie)

check Darmowa dostawa od 150 zł

check 14 dni na łatwy zwrot

check 136 szt dostępne na magazynie

check Bezpieczne zakupy

Car Vent holder Yesido

Car Vent holder Yesido dla Twojego smartfona to innowacyjny uchwyt, który zapewnia niezawodne i bezpieczne rozwiązanie montażowe. Produkt oparty jest na 4 silnych magnesach, które zapewniają wysoki poziom trwałości i bezpieczeństwa. Regulowana głowica sprawia, że nadaje się on zarówno do orientacji poziomej, jak i pionowej, dając swobodę korzystania z różnych kątów widzenia. Magnesy zostały wykonane z najwyższej jakości elementów, które są odporne na intensywne uszkodzenia - będzie to niewątpliwie niezbędne akcesorium dla wszystkich osób lubiących mobilną nawigację lub słuchanie muzyki podczas podróży samochodem!

Same plusy Car Vent holder Yesido

Car Vent holder Yesido to najlepszy uchwyt dla osób, które są zawsze w ruchu. Mocne magnesy pozwalają na korzystanie ze smartfona w dowolnej pozycji podczas jazdy, nie zasłaniając żadnych bocznych przycisków czy portów. Dzięki temu to akcesorium jest idealne dla każdego!

Dlaczego warto zaopatrzeć się w holder samochodowy?

Swoboda korzystania z telefonu podczas jazdy wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących i innych użytkowników dróg. Uchwyt samochodowy ma na celu zapewnienie bezpieczniejszej opcji umieszczenia urządzenia - zapobiegając jego upuszczeniu lub rzuceniu, dając Ci spokój w podróży. Dzięki prostej, ale niezaprzeczalnie pomysłowej konstrukcji, holder samochodowy zapewnia wyjątkową stabilność, mocno zabezpieczając twoje urzadzenie przed upadkiem.

";
Więcej informacji
Functionxx
Wymiaryxx
0
Rating:
0% of 100
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Car vent holder Yesido

No Other Seller Selling this Product